KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275334
nr 1227 5334
Britte Holvander, blommande träd, signerad. Olja på duk, 61x50
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:52:46
500 kr
700 kr